Twitter Facebook
  • kdsa.com.tr
  • kdsa.com.tr
  • kdsa.com.tr
  • kdsa.com.tr
  • kdsa.com.tr
  • kdsa.com.tr

ODTÜ Sertifikasi ve Ödül Kazanımı

İnşaat Mühendisliği, Mimarlık ve İç mimarlık bölümünde okuyan öğrenciler ve bu bölüm mezunları, bir taraftan kuru duvarla ilgili her şeyi öğrenerek geleceğe yatırım yaparken, bir taraftan başarı ödülü kazanma şansı yakalıyor.


3. dönemden itibaren başlayan ödül kazanımında eğitim dönemi sonunda yapılacak sınavda;

  • Dönem birincisine; Apple iPad Mini 4 Tablet,
  • Dönem ikincisine; Casio Classpad 2 Hesap Makinası,
  • Dönem üçüncüsüne; Kindle Paperwhite Kitap Okuyucu
ödül olarak verilecek.

Ödül kazanım  koşulları ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.

İlk üçe girerek bugüne kadar ödül kazanan öğrencilerimiz;
12. Dönem OKUL - BÖLÜM

Mahdi MAHYAR

ODTÜ - İnşaat Mühendisliği (Mezun)

Orhan Veli KADI

ODTÜ - İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

Ömer Faruk DAĞLI

ODTÜ - İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

11. Dönem OKUL - BÖLÜM

Alperen TRABZON

ODTÜ - İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

Gültekin Ozan UCAL

ODTÜ - İnşaat Mühendisliği (Mezun)

Halil İbrahim ALAN

Dokuz Eylül Üniversitesi - İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

Çankaya Üniversitesi Mimarlık Bölümü Özel Dönem OKUL - BÖLÜM

Emine ATABAŞ

Çankaya Üniversitesi - Mimarlık Bölümü (Öğrenci)

Esra Nur KÜÇÜK

Çankaya Üniversitesi - Mimarlık Bölümü (Öğrenci)

Vicdan CANGÜR

Çankaya Üniversitesi - Mimarlık Bölümü (Öğrenci)

Çankaya Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Özel Dönem OKUL - BÖLÜM

Eda Nur ORUÇ

Çankaya Üniversitesi - İç Mimarlık Bölümü (Öğrenci)

İzel GÜLTAŞ

Çankaya Üniversitesi - İç Mimarlık Bölümü (Öğrenci)

Sena AKSOY

Çankaya Üniversitesi - İç Mimarlık Bölümü (Öğrenci)

Avrasya Üniversitesi Mimarlık Bölümü Özel Dönem OKUL - BÖLÜM

Gülbeyaz TONGAZ

Avrasya Üniversitesi - Mimarlık Bölümü Özel Dönem

Vildan KALAYCI

Avrasya Üniversitesi - Mimarlık Bölümü Özel Dönem

Besim YOLAŞAN

Avrasya Üniversitesi - Mimarlık Bölümü Özel Dönem

Avrasya Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Özel Dönem OKUL - BÖLÜM

Sevde YAZICI

Avrasya Üniversitesi - İç Mimarlık Bölümü Özel Dönem

Hande Nur ŞAHİN

Avrasya Üniversitesi - İç Mimarlık Bölümü Özel Dönem

Aleyna ÖZTÜRK

Avrasya Üniversitesi - İç Mimarlık Bölümü Özel Dönem

10. Dönem OKUL - BÖLÜM

Mehmet Ali AYKUTLU

ODTÜ-İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

Ümran ALTAN

İzmir Ekonomi Üniversitesi - Mimarlık Bölümü (Mezun)

Esat ÇANDIR

ODTÜ – İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

9. Dönem OKUL - BÖLÜM

Okan KOÇKAYA

ODTÜ-İnşaat Mühendisliği (Mezun)

Eren BADUR

İTÜ İnşaat Mühendisliği (Mezun)

Ömer Faruk BOSTANCI

ODTÜ – İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

8. Dönem OKUL - BÖLÜM

Hasan ESER

ODTÜ-İnşaat Mühendisliği (Mezun)

Onur BADEM

ODTÜ-İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

Büşra AKTI

İTÜ- Mimarlık (Mezun)

7. Dönem OKUL - BÖLÜM

Melike ÇINAR

ODTÜ – İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

Duygu ADIGÜZEL

Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü (Mezun)

Gül HUNÇ

ODTÜ – İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

6. Dönem OKUL - BÖLÜM

Mustafa Kemal AYDIN

ODTÜ - İnşaat Mühendisliği (Mezun)

Süleyman Eren DURSUN

ODTÜ - İnşaat Mühendisliği (Öğrenci)

Mehmet Kemal ARDOĞA

ODTÜ - İnşaat Mühendisliği (Mezun)

5. Dönem OKUL - BÖLÜM

Salih Serdal EMLİK

GAZİ ÜNİVERSİTESİ - MİMARLIK BÖLÜMÜ (Mezun)

Olkan İlter TAŞ

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ (Öğrenci)

Mehmet Sedat  GÖZLET

ODTÜ - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (Öğrenci)

4. Dönem OKUL - BÖLÜM

Oğuzcan KANDEMİR

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ - İNŞAAT MÜHENDİLİĞİ (Öğrenci)

Buğrahan PUHURCUOĞLU

ODTÜ - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (Öğrenci)

Erdem ÖZER

ODTÜ - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (Öğrenci)

3. Dönem OKUL - BÖLÜM

Elvan ODABAŞI

ODTÜ - MİMARLIK BÖLÜMÜ (Mezun)

Orhan Ahmet ÇELİK

ODTÜ - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (Öğrenci)

Ramazan ŞAHİN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - MİMARLIK BÖLÜMÜ (Öğrenci)