Twitter Facebook
  • kdsa.com.tr
  • kdsa.com.tr

KDSA Nedir?

KDSA, ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi'nin işbirliği ile yürütülmekte olan Kuru Duvar Sistemleri Tasarım ve Denetim İnternete Dayalı Sertifika Programı'dır.


Bu sertifika programına katılan tüm kursiyerlere, Katılım Belgesi verilmekte olup program sonunda uygulanacak olan sınavda başarılı olan kursiyerler “Kuru Duvar Sistemleri Tasarım ve Denetimi İnternete Dayalı Sertifika" almaya hak kazanacaklardır. Sertifika ve katılım belgesi ODTÜ-SEM tarafından verilmektedir.


Kuru Duvar Sistemleri Akademisi içeriği, KDSA tarafından hazırlanmış olup KDSA, DALSAN ALÇI Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin eğitim portalidir.

 

Ders takibi tamamı ile online ortamda yapılmakta olup kursiyerler ders notlarını program süresince online takip edebileceklerdir.


Bu program, ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden Prof. Dr. İ. Özgür YAMAN ve ODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü’nden Prof. Dr. Soner YILDIRIM’ın koordinatörlüğünde yürütülmektedir.

 

ODTÜ SERTİFİKASI

İnşaat Mühendisliği, Mimarlık ve İç mimarlık bölümünde okuyan öğrenciler ve bu bölüm mezunları, kuru duvarla ilgili her şeyi öğrenerek geleceğe yatırım yapacak, ve sınavda başarılı olan katılımcılar ODTÜ-SEM tarafından düzenlenecek sertifikaya sahip olacaklar.